Hakkımızda

Ankara Temizlik ;


    Ankara’da toptan temizlik ve gıda malzemeleri’ nin adrese teslim satışına odaklı olarak kurulmuş olan  firmamız  2013 yılında faaliyetine başlamış olup, hedef kitlesine verdiği güven ve özverili çalışması ile çok kısa bir sürede kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.


    Firmamız temizlik malzemeleri toptancıları arasındaki yerini en üst memnuniyet seviyesi olarak hedeflemekte ve bu yolda endüstriyel temizlik ürünleri’ nin tamamını farklı kalite ve marka seçenekleri ile sunmaktadır, "Ankara Temizlik" kurulduğu günden bu güne sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek “en uygun ürünü nasıl daha uygun fiyata müşterimize sunarız?” çabası içerisinde rekabet kabiliyetini artırmak amacı ile kendi mülkü olan 250m2 mağaza ve 200m2 depolarındaki üretici yada ana bayi konumundaki iş ortaklarından tedarik ettiği malzemeleri kendine ait olan 4 adet aracı ve 6 personeli ile tüketicilerin adreslerine teslimi organizasyonunu yürütmektedir. Firmamız "Ankara Temizlik"  satış fiyatlarını anlık fırsatlara göre değil, ödeme şekli, lojistik gideri gibi maliyetlere göre şekillendirmektedir, bu sebeple web sitemizde fiyatlarımızın yer almamasını hoş gördüğünüz için teşekkür ederiz.


   Hedef kitlesini kurumlar/kurumsal firmalar, şirketler ve fabrikalar olarak belirleyen Ankara Temizlik, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ile birlikte, muadil değil talep edilen marka yada kalitede ürünü son derece istikrarlı şekilde tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.


   Tüm iş ortakları ile ilişkilerini uzun vadeli olarak değerlendiren Ankara Temizlik; kar marjı standartlarını belirlemiş ve fahiş fiyatlı ürün satışı yapmamayı prensip edinmiştir

.
   Siz değerli hedef kitlemize çağrımız birlikte büyümeye devam etmek ve uzun vadeli karşılıklı güven ortamının sağlandığı ticari bağ kurmaktır.

 

            Misyonumuz ; Fiyat performans odaklı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri istikrarlı bir şekilde üreticilerden tedarik ederek en rekabetçi fiyatlar ile sunmaktır.

            Vizyonumuz ; Üretici, toptancı ve tüketicinin birlikte kazandığı sürdürülebilir bir bağ kurmaktır.